Aplikacje - RAVEO PL - World of motion

Wyświetl menuUkryj menu

Aplikacje

Sprawdź nasze zastosowania specjalne. Zapoznaj się z naszym katalogiem (pobierz PDF)

AGV

Pojazdy sterowane automatycznie lub pojazdy ciężarowe z napędem trakcyjnym. Pojazdy AGV zasadniczo składają się z jednego lub więcej autonomicznych pojazdów jezdnych, sprzętu do naprowadzania, pozycjonowania, wykrywania położenia i transmisji danych, a także infrastruktury i urządzeń peryferyjnych.

PLOTERY

Technologia CNC do cięcia lub frezowania materiałów. Projektujemy i dostarczamy kompletne rozwiązania napędowe składające się z silników, przekładni, prowadnic liniowych, grzebieni, śrub, aż po kompletne sterowanie ruchem plotera dwu- lub trzyosiowego.

MEDYCYNA

Technologie, które pomagają i ratują życie. Nasze siłowniki są stosowane w wielu placówkach medycznych, gdzie możemy zaoferować najwyższej jakości rozwiązania w zakresie precyzji, trwałości, ochrony środowiska i wymagań certyfikacyjnych.

MASZYNY JEDNOFUNKCYJNE

Niezależnie od środowiska i zastosowania, oferujemy napędy dla całej branży. Wszystko, czego potrzebujesz, to specyfikacja i wymagania dotyczące ruchu, a my zaprojektujemy optymalne rozwiązanie napędowe pod kątem kosztów i trwałości. Maszyny jednofunkcyjne są jednym z filarów naszej działalności i mamy 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu napędów do maszyn takich jak automotive.

HANDICAP

Ludzie mogą znaleźć się w trudnych sytuacjach z powodu ograniczonej mobilności lub niepełnosprawności. Jednak technologia oferuje ulgę w tych utrudnieniach dzięki elektrycznym wózkom inwalidzkim, systemom podnoszenia lub windom. Wśród naszych produktów znajdują się napędy prądu stałego, prowadnice liniowe, a także sterowniki stosowane głównie w tych urządzeniach.

LOGISTYKA TOWARÓW

Podstawowe zadanie z zakresu automatyki, które obejmuje przemieszczanie materiału lub obiektu z zachowaniem dokładności, prędkości i przyspieszenia. Skorzystaj z naszych opcji napędów lub robotów do każdego zadania.

AUTOMATYCZNY DOSTĘP

Niezależnie od tego, czy jesteś w sklepie, szpitalu, na lotnisku, w zakładzie produkcyjnym czy na nartach, wszędzie znajdziesz nasze napędy poruszające drzwiami, bramami lub szlabanami. Posiadamy szeroką gamę rozwiązań składających się z silników, przekładni, sterowników i prowadnic liniowych.

MIESZANIE

Nie tylko przemysł chemiczny jest pełen zadań związanych z mieszaniem cieczy lub materiałów sypkich. Oferujemy napędy elektryczne uwzględniające charakter medium i optymalne mieszanie w określonym czasie. Projektujemy optymalne rozwiązania pod kątem wydajności, prędkości lub na przykład środowiska ATEX.

TRANSPORT

Urządzenia do ciągłego przemieszczania materiałów, towarów jednostkowych lub kompletnych jednostek przeładunkowych. Istnieje wiele różnych typów i konstrukcji przenośników, ale do ich poruszania zawsze potrzebny jest odpowiedni napęd, uwzględniający wydajność, konstrukcję, bezpieczeństwo, środowisko i zasilanie. Nasze napędy do przenośników są używane przez liderów branży, którzy dostarczają gotowe przenośniki na całym świecie.

HOME

Automatyka domowa i budynkowa jest wszechobecną technologią, a ruch obrotowy i liniowy jest szeroko stosowany jako elementy wykonawcze. Typowe zastosowania obejmują bramy, drzwi, szlabany, HVAC, systemy kontroli dostępu, roboty domowe i wiele innych urządzeń, z których wszyscy korzystamy na co dzień.

LOTNICTWO

Pod względem technologicznym najwyższa klasa techniczna w zakresie parametrów, jakości i certyfikacji. Nasze siłowniki poruszają klapami, pozycjonują śruby napędowe, a także znajdują zastosowanie w badaniach kosmicznych czy systemach satelitarnych.

AGRO

Maszyny i urządzenia rolnicze są obecnie tak zautomatyzowane, że tylko kwestią czasu jest ich całkowita autonomizacja. Praktycznie wszystkie maszyny rolnicze wykorzystują napędy prądu stałego, w przypadku których mamy najszerszą ofertę na rynku. Określ swoją specyfikację techniczną, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie dla ruchu liniowego i obrotowego.

CNC

W obrabiarkach, niezależnie od rodzaju obrabianego materiału, wymagany jest ruch i pozycjonowanie. Standardowo projektujemy optymalne rozwiązania ruchu dla maszyn CNC, w tym pełną gamę silników, przekładni, wrzecion, technologii liniowej i układów sterowania. Praktycznie nie ma producenta maszyn CNC w Czechach, który nie korzystałby z naszych usług i produktów.

TECHNOLOGIA DOSTĘPU

Wybierasz się na lotnisko, koncert, do biura lub na narty? Wszędzie przechodzisz przez szlabany lub bramki obrotowe. W tych obiektach znajdziesz nasze napędy i prowadnice liniowe. Projektujemy rozwiązania z uwzględnieniem specyfikacji technicznych i wymagań ekonomicznych.

KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Silniki elektryczne i przekładnie są wszechobecne w pojazdach, tramwajach i pociągach. Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie ruchu dla tych branż i zastosowań. Naszymi referencjami w tych segmentach są światowi producenci.