Dostawa w 48 godzin - RAVEO PL - World of motion

Wyświetl menuUkryj menu

Dostawa w 48 godzin

Towar dostarczymy w ciągu 48 godzin

Zapasy i magazyn o powierzchni 2600 m2 to czynniki niezbędne do szybkiej dostawy towarów. Pomaga nam w tym zaawansowany system magazynowania, który można dostosować bezpośrednio do indywidualnego klienta. Dzięki temu towar będzie u Ciebie w odpowiednim momencie.

Gwarantujemy szybką dostawę napędów z naszego magazynu

Dbamy o maksymalne zadowolenie naszych klientów i rozumiemy, że każda minuta jest cenna. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistyczno-montażowemu najważniejsze produkty mamy zawsze na magazynie, z odpowiednimi zapasami i gotowe do natychmiastowej wysyłki. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych klientów zarówno w zakresie zamówień standardowych, jak i pilnych.

Jeżeli zamówisz towar z magazynu, gwarantujemy dostawę w ciągu dwóch dni roboczych. Będziemy na bieżąco informować Cię o statusie zamówienia, abyś miał wgląd w niego w każdej chwili.

Możesz być pewien, że zawsze dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie.


Przeczytaj więcej powodów, dla których warto wybrać nas jako swojego dostawcę. proč si za svého dodavatele zvolit právě nás.

Oferta

Dowiedz się więcej o usługach, które oferujemy.

Najbardziej kompleksowa witryna na rynku

Nasza strona internetowa zapewnia doskonały przegląd wszystkich produktów, usług i działań, które oferujemy naszym klientom.

Modele 3D i rysunki

Jako standardową usługę dla naszych klientów oferujemy również możliwość zastosowania modelowania 3D i dalszej wizualizacji rozwiązania.

Targi

Każdego roku uczestniczymy w znanych europejskich targach branżowych, takich jak Międzynarodowe Targi Inżynieryjne w Brnie czy targi AMPER.

Profesjonalne szkolenie

Oferujemy profesjonalne szkolenia nie tylko dla naszych pracowników, ale także dla naszych klientów. Prowadzimy szkolenia z zakresu silników elektrycznych, przekładni, techniki liniowej i sterowania.