Dostawcy

Dostawcy

DUNKERMOTOREN

Dunkermotoren projektuje i produkuje napędy od 70 lat i jest jednym ze światowych liderów w swojej dziedzinie. Podstawowe portfolio produkcyjne obejmuje głównie bezszczotkowe silniki prądu stałego, szczotkowe silniki prądu stałego, a także szeroką gamę przekładni planetarnych i ślimakowych, a także hamulce i enkodery. Do bardzo ciekawych produktów należą napędy liniowe dla automatyki oraz wreszcie elektronika z wieloma opcjami komunikacji dla wszystkich typów produkowanych silników elektrycznych. Dunkermotoren ma siedzibę w Bonndorf w Schwarzwaldzie (Badenia-Wirtembergia), gdzie Dunkermotoren jest największym pracodawcą w zarządzie miasta i jest certyfikowany przez zewnętrzną organizację.

AMETEK

Silniki krokowe MAE – AMETEK jest producentem silników krokowych. MAE jest oddziałem znanej na całym świecie grupy AMETEK. Cała produkcja silników krokowych znajduje się w Czechach, co zapewnia bardzo szybki czas dostawy. Silniki krokowe MAE-AMETEK produkowane są w rozmiarach od 16 do 42 w zakresie momentu obrotowego od 8,7 N.cm do 21 N.m. Jesteśmy również w stanie zaoferować silnik według życzeń i wymagań klientów nawet w małych seriach.

DKM

DKM jest uznanym producentem kompaktowych silników asynchronicznych i silników prądu stałego o małej mocy. Silniki te przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań, w których wymagane są niewielkie rozmiary i nowoczesne rozwiązania napędowe. Do głównych klientów należą producenci maszyn, przenośników, wentylatorów i wielu innych urządzeń, gdzie wymagana jest jakość i kompaktowość napędu. DKM oferuje w ten sposób kompletne rozwiązanie napędowe.

HITECO

HITECO skupia się na projektowaniu i produkcji komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, które z łatwością radzą sobie z obróbką drewna, metali lekkich, tworzyw sztucznych lub materiałów kompozytowych. Z ponad 30-letnią tradycją firma działa na rynkach światowych i jest częścią międzynarodowej grupy SCM.

STS COUPLING

STS Coupling GmbH – jakość, precyzja i elastyczność to cechy charakterystyczne tej firmy nie tylko jako niezawodnego partnera biznesowego, ale także jako dostawcy w dziedzinie techniki napędowej. Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie badań, rozwoju i produkcji – to właśnie umożliwia wydajną i opłacalną produkcję sprzęgieł. Cały proces produkcji podlega ścisłym wytycznym systemu jakości DIN EN 9001:2008.

MECVEL

MecVel s.r.l. jest doświadczonym producentem siłowników i urządzeń pozycjonujących dla wielu gałęzi przemysłu. Linia produktów obejmuje siłowniki DC, siłowniki AC i podnośniki śrubowe. Do głównych klientów firmy MecVel należą firmy GE Medical, John Deer oraz wielu innych znaczących światowych producentów. MecVel podchodzi do swoich klientów w sposób bardzo indywidualny i jest w stanie wyprodukować rozwiązania na specjalne zamówienie już od jednego egzemplarza.

METALROTA

METALROTA SRL produkuje przekładnie i silniki elektryczne do systemów trakcyjnych. Firma powstała w 1965 roku jako pierwszy włoski producent kompletnych układów napędowych i silników elektrycznych. Obecnie METALROTA oferuje kompletny zakres systemów trakcyjnych, silników DC, AC i synchronicznych PMS, zespołów różnicowych, urządzeń do sterowania i pozycjonowania kompleksowego zgodnie z wymaganiami klienta. Producent jest w stanie w pełni wykonać napęd zgodnie z wymaganiami klienta nawet w małych ilościach.

PHYTRON

Phytron GmbH jest jednym z wiodących na świecie dostawców zaawansowanych technologicznie urządzeń automatyki przeznaczonych do pracy w ekstremalnych warunkach. Phytron produkuje wysoce precyzyjne silniki krokowe, napędy liniowe z opcjonalnymi przekładniami i systemami sprzężenia zwrotnego. Firma oferuje również szeroki zakres elektroniki siłowej i sterowników. Produkty firmy można znaleźć na przykład w aplikacjach dla modułu księżycowego MARS ROVER (NASA), europejskiego systemu nawigacji GALILEO (ESA) lub w mikroskopach elektronowych.

ELIFE

Elife International S.r.l. jest firmą inżynieryjną z branży mikroelektronicznej zajmującą się głównie sterowaniem silników elektrycznych trakcyjnych. Została założona w celu projektowania i produkcji inteligentnych elektronicznych jednostek sterujących (ECU) dla pojazdów elektrycznych (EV) i zautomatyzowanych pojazdów kierowanych (AGV).

CPC

Chieftek Precision co. LTD. lub w skrócie CPC, jest jednym z wiodących na świecie producentów prowadnic liniowych. Główne produkty, które nieustannie wprowadzają na rynek to standardowe kulkowe prowadnice liniowe i miniaturowe kulkowe prowadnice liniowe. Klienci stosują te elementy liniowe przede wszystkim w maszynach jednozadaniowych, aplikacjach medycznych, obrabiarkach oraz w urządzeniach, gdzie wymagany jest precyzyjny ruch liniowy. CPC posiada biura sprzedaży praktycznie na całym świecie, gwarantując szybką obsługę i fachową pomoc w każdej chwili.