Archiwum Aktuality - RAVEO PL - World of motion

Wyświetl menuUkryj menu

Nowo wprowadzone linie produktów NG 250 i NG 1000 WO firmy Dunkermotoren zapewniają innowacyjne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Dzięki doskonałej nośności promieniowej, kompaktowości i solidnej, wytrzymałej konstrukcji, oferują optymalną wydajność i niezawodność w projektach, a zwłaszcza w projektach pojazdów AGV.

Przekładnia w piaście serii NG 250

Typ silnika: silniki bezszczotkowe BG
Maksymalne obciążenie: 250 kg
Stały moment obrotowy: 9~11 Nm
Maksymalny moment: 18~22 Nm
Materiał koła: opcjonalny
Sprawność: 85~90%
Tryb pracy: S1/S8
Kompatybilne silniki: BG 66

Seria przekładni NG 250 firmy Dunkermotoren to najlepsze rozwiązanie nie tylko do zastosowań AGV, które wymagają doskonałej nośności promieniowej i niezawodności.
Kluczowe cechy gamy NG 250 obejmują:

Jest zatem idealnym wyborem dla tych, którzy wymagają niezawodnego i wydajnego rozwiązania o doskonałej nośności promieniowej i możliwości dostosowania do konkretnych potrzeb. Niezrównane połączenie tych cech sprawia, że ​​seria NG 250 jest niezbędnym wyborem w wielu zastosowaniach przemysłowych i technologicznych.

Przekładnia piastowa serii NG 1000 WO

Seria przekładni NG 1000 WG firmy Dunkermotoren zapewnia wysoką nośność promieniową i niezawodność w szerokim zakresie zastosowań. Dzięki nośności do 1000 kg i możliwości wyboru materiału okładziny koła, seria ta zapewnia optymalną wydajność i trwałość. Montaż oszczędzający miejsce i maksymalny moment obrotowy przy minimalnej wysokości całkowitej sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zastosowań o ograniczonej przestrzeni. Zaprojektowane z myślą o trwałości i żywotności do ponad 10 000 godzin, seria ta jest niezbędnym wyborem do zastosowań przemysłowych i procesowych, w których wysoka jakość i niezawodność mają kluczowe znaczenie.

Jedną z największych zalet nowego serwonapędu AKD2G jest zintegrowany kontroler ruchu umożliwiający synchronizację dwóch osi podłączonych do jednego sterownika. W przypadku układów dwuosiowych sterownik dysponuje nominalnym prądem wyjściowym 6A dla każdej osi. Dla systemu jednoosiowego dostępny jest sterownik 24A.

Kompatybilność typu „plug and play” ze sterownikami i hybrydowe połączenie serwomotoru za pomocą jednego kabla zwiększa efektywność podczas uruchamiania systemu. Obsługuje różne urządzenia sprzężenia zwrotnego: standard SFD3 i HIPERFACE® DSL. Opcjonalne informacje zwrotne obejmują EnDat, BiSS, Sine/Cos, enkoder inkrementalny, rezolwer i inne. Oferuje również 16 wejść/wyjść, wyświetlacz graficzny 160 x 128 pikseli, gniazdo kart SD.

Zasadniczo serwonapęd wyposażony jest w dwukanałowe przyłącze obwodu bezpieczeństwa STO dla każdej osi (do SIL3/PLe).

Dostępny jest opcjonalny model z użytecznym rozszerzeniem we/wy SafeMotion Monitor™ (SMM™) do poziomu SIL3/PLe, który umożliwia bezpieczne połączenie napędu z hostem FSoE i spełnia następujące standardy bezpieczeństwa:

Serwonapędy AKD2G są wyposażone w następującą komunikację do podłączenia do dowolnego systemu sterowania: EtherCAT®, FSoE, CANopen®, PROFINET® IRT i Ethernet/IP™.

Najwięcej mocy posiadają w połączeniu z serwomotorami AKM2G drugiej generacji, które oferują o 30% większą moc od silników pierwszej generacji tej samej wielkości. Ich zastosowanie sprawdza się tam, gdzie brakuje miejsca na umieszczenie większego napędu.

Skontaktuj się z naszym działem technicznym pod adresem info@raveo.com.pl, a chętnie doradzimy Ci w sprawie optymalnego rozwiązania dla Twoich konkretnych zastosowań.

W dniu 1 lipca 2023 r. wszedł w życie drugi etap unijnego rozporządzenia w sprawie ekoprojektu (UE) 2019/1781, ustanawiającego dodatkowe wymogi dla niektórych silników elektrycznych.

Co zmieniło się od 1 lipca 2023 r.?

Mam zaszczyt zaprosić Was na Targi SYMAS® MAINTENANCE!

Będziemy na stoisku B44, gdzie zaprezentujemy nasze produkty, w tym między innymi motoreduktory DC czy napędy liniowe. To innowacyjne rozwiązania, które nie tylko podnoszą wydajność, ale także gwarantują niezawodność.

Dane wydarzenia:

🗓️Data: 18.10-19.10.2023
📍Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Dołączcie do nas na Targi SYMAS® MAINTENANCE, aby poznać najnowsze trendy i rozwiązania w branży napędów. Raveo to partner, który pomoże przekształcić Wasze maszyny i urządzenia!

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, śmiało piszcie do nas na adres: 💻 info@raveo.com.pl
lub dzwońcie pod numer 📱 +48 799 277 333

Dunkermotoren oferuje kompletne rozwiązania napędowe do automatyzacji różnych systemów dostępu.

Bramki dostępu i automatyczne kontrole paszportowe na lotniskach, wyposażone w nasze inteligentne silniki BLDC, zwiększają bezpieczeństwo pasażerów.

Ponadto: Dzięki istotnym z punktu widzenia bezpieczeństwa cechom naszych rozwiązań napędowych, wspieramy Cię w spełnianiu wymogów nowej normy EN17352.
#dunkermotoren #ametek #accessgates #airportterminal #passengersafety #smartmotors #bldcmotors

Poznaj gamę napędów DUNKERMOTOREN:

https://raveo.com.pl/kategorie/napedy-dunkermotoren/

Przedstawiamy nowe silniki krokowe i sterowniki RAVEO.

OFERTA PRODUKTÓW:

DLACZEGO SILNIKI KROKOWE RAVEO:

DLACZEGO STEROWNIKI RAVEO:

Katalog, dane techniczne i modele 2D/3D można znaleźć tutaj:

https://raveo.com.pl/produkt/silniki-krokowe-raveo/

https://raveo.com.pl/produkt/sterowniki-raveo/

W naszym portfolio produktów znajdziesz również wszystkie komponenty do montażu systemów napędowych opartych na silnikach krokowych:

Ze względu na powszechne stosowanie wałów w nowoczesnej technice, konstrukcja niemal zawsze napotyka na różne warunki łączenia wałów napędowych i napędzanych. Do wyboru jest szeroka gama typów i rodzajów mocowania. Dlatego dziś przyjrzymy się bliżej oferowanym przez nas sprzęgłom skrętnie elastycznym:

Sprzęgła elastomerowe

Każde ze sprzęgieł elastomerowych zawiera element elastyczny – tzw. gwiazdkę elastomerową (również pajączek), która rozróżniana jest kolorystycznie w zależności od jej twardości. Pozwala to na pewną kompensację niewspółosiowości i przesunięcia kątowego. Sprzęgła te nadają się do stosowania w:

Kluczowe cechy:

Poznaj gamę sprzęgieł kłowych STS:
https://raveo.com.pl/kategorie/sprzgla-klowe/