KOMPLETNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE

Kompletne jednostki napędowe to kompaktowe urządzenia ruchowe, które łączą silniki z mechaniką obrotową i przechylającą

Wyświetl menuUkryj menu


KOMPLETNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE

  • maksymalne obciążenie: do 6 000 kg
  • moc: do 12 000 W
  • Napięcie: od 12 do 96 V
  • rozmiar koła: od 205 do 559 mm

pohon1Kompletne jednostki napędowe to kompaktowe urządzenia ruchowe, które łączą silniki z mechaniką obrotową i przechylającą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompletne rozwiązania dla zastosowań i wymagań transportowych. Typowe obszary zastosowań obejmują wózki do transportu materiałów, wózki do sprzątania, rolnictwo, lotniska (GSE), motoryzację (AGV), podnośniki nożycowe, zastosowania domowe lub sprzęt rozrywkowy (np. karuzele).).

 

Oferujemy dwa rodzaje produktów: poziome i pionowe jednostki napędowe. W zależności od potrzeb, jednostki napędowe mogą być wyposażone w gumę, poliuretan lub Vulkollan.

Bardzo wytrzymałe materiały i perfekcyjne wykonanie pozwalają na wysoką wydajność, minimalne luzy, oszczędność energii, a także cichą pracę.

 

Nasze silniki AC PMS (synchroniczne), AC i DC do pojazdów akumulatorowych, od 12V do 96V, są przeznaczone głównie do zastosowań trakcyjnych, gdzie wymagane są wysokie momenty rozruchowe i optymalna wydajność nawet przy dużych prędkościach.

pohon2

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pojazdach AGV i LGV, jesteśmy w stanie zaoferować indywidualne rozwiązania z gwarancją długoterminowej jakości. W zastosowaniach, w których wymagana jest wysoka temperatura lub duża prędkość, możemy zapewnić konkretne rozwiązania ze specjalnymi olejami, uszczelnieniami i łożyskami.

Modele 3D tych jednostek napędowych dostępne są na zamówienie pod adresem info@raveo.cz