ORBITAL K-PLUS PX 150

Głowica obróbcza z 5. osią odpowiednia do obróbki drewna, polimerów i stopów metali lekkich

Wyświetl menuUkryj menu


ORBITAL K-PLUS PX 150

  • moc: 15 kW
  • prędkość wyjściowa: 24 000 obr./min
  • interfejs wrzeciona: HSK63F
  • kąt łożyska wrzeciona: 50°

Głowice obróbcze serii Orbital K Plus (50°) są produkowane z dodatkową konfiguracją piątej osi zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Można także wybrać blokadę mechaniczną, zarówno dla 4., jak i 5. osi. Te głowice obróbcze są dostępne z mocowaniem wrzeciona 50° i mocą 15 kW, co pozwala na uzyskanie bardzo dużej prędkości wyjściowej (24 000 obr/min). Interfejs narzędzia wrzeciona to HSK 63F. Głowice obróbcze nadają się do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium, kamienia i metalu.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

TECHNICKÁ DATA
B AXIS C AXIS
Servomotor Yaskawa Yaskawa
Servomotor power 0.4 kW 0.65 kW
Servomotor encoder Absolute Absolute
Gearbox Sumitomo Sumitomo
Stall torque 260 Nm 320 Nm
Peak torque 570 Nm 1030 Nm
Max axis rotation ± 185° ± 320°
Mechanical brakes of axes No Yes
Max positioning speed 8000°/‘ 10000°/‘
Max work speed 4800°/‘ 6700°/‘
Axes positioning precision 1 arcmin 1 arcmin
Weight 90 kg
Electrospindle PX-2 15/12 24 63F NC

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, które bez trudu radzą sobie z drewnem, metalami lekkimi, tworzywami sztucznymi lub materiałami kompozytowymi. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja aktualności na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedna z najważniejszych imprez targowych skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę do produkcji, rozwoju i testowania urządzeń zrobotyzowanych.