- RV040007.5-14
- RV030080-9
- RV050080-14
- INNOMOTICS SIEMENS
- DUNKERMOTOREN
- BEGE
RAVEO
- Ślimakowe walcowe
- Walcowe
- Płaskie
- Kompaktowe
TECHNIKA LINIOWA
- Prowadnice liniowe
Aktuatory
Aktuatory Liniowe Haydon Kerk Pittman
- Siłownik liniowy Dual Motion rozmiar 14 (seria 35000)
- Hybrydowy siłownik liniowy SLIM Drive
- Siłownik liniowy z silnikiem krokowym Can-Stack seria Z26000 26mm
- Siłownik liniowy z silnikiem krokowym Can-Stack seria G4 25000 25mm
- Siłownik liniowy z silnikiem krokowym Can-Stack seria G4 19000 20mm
- Siłownik liniowy z silnikiem krokowym Can-Stack seria Z20000 20mm
- Siłownik liniowy z silnikiem krokowym Can-Stack rozmiar 15 Seria 15000
- Siłownik liniowy Dual Motion rozmiar 17 (seria 43000)
- Siłownik liniowy AC synchroniczny
- Siłownik liniowy z silnikiem krokowym Can-Stack seria G4 37000 37mm
- Hybrydowy aktuator liniowy wielkość 34 87mm
- Hybrydowy siłownik liniowy wielkość 6 (16 mm)
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 8 21 mm podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 8 21 mm
- Hybrydowy aktuator liniowy wielkość 6 16 mm podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 17 43mm podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 17 43mm
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 14 35mm podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 14 35mm
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 11 28mm podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 11 28mm
- Hybrydowy aktuator liniowy Seria 8 21mm wielowpust
- Hybrydowy aktuator liniowy Synchroniczny AC
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 23 57mm Podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 23 57mm
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 17 43mm MAX Podwójny
- Hybrydowy aktuator liniowy rozmiar 17 43mm MAX
- DC
- AC
- Serwo aktuatory
- Przekładnie podnoszące
- Sprzęgła
- STEROWANIE
Przekładnia ślimakowa RV040007.5-14
Kluczowe cechy przekładni ślimakowej RV040007.5-14
- Odległość osiowa wału wejściowego i wyjściowego 40 mm
- Przełożenie i=7,5
- Wejściowy wał drążony o średnicy 14 mm
- Kołnierz wejściowy B14
- Średnica wyjściowego wału drążonego 18 mm