MULTIBLADE H=180

Agregaty Hiteco stanowią potężne uzupełnienie zestawów obróbczych. Dzięki swojej konstrukcji poszerzają zakres zadań roboczych

Wyświetl menuUkryj menu


MULTIBLADE H=180

  • interfejs wrzeciona: HSK63F / HSK63E / ISO30 / ISO30SCM
  • wysokość: 180 mm

Agregaty agregatowe służą jako wydajne akcesoria do wrzecion obróbczych. Przeznaczone są do obróbki wysokoobrotowej z prędkościami do 15 000 obr/min. Duża różnorodność konstrukcji umożliwia różne rodzaje operacji roboczych, takie jak cięcie, rowkowanie, wycinanie narożników, podwójne rowkowanie, frezowanie od góry i od dołu lub konstrukcja z podwójnym narzędziem. Pełną ofertę i szczegółowe informacje znajdziesz tutaj. Podany model współpracuje z interfejsem HSK63F, osią C BUSELLATO.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

Modele 3D na zamówienie pod adresem info@raveo.cz