ONE ER32 H=100

Agregaty Hiteco stanowią potężne uzupełnienie zestawów obróbczych. Dzięki swojej konstrukcji poszerzają zakres zadań roboczych

Wyświetl menuUkryj menu


ONE ER32 H=100

  • interfejs wrzeciona: HSK63F/HSK63E/ISO30/ISO30SCM
  • wysokość: 100 mm

Agregat stanowi potężne uzupełnienie wrzecion obróbczych. Przeznaczony jest do obróbki wysokoobrotowej z prędkościami do 10850 obr./min. Zastosowanie agregatu agregatowego umożliwia wykonywanie różnego rodzaju operacji roboczych takich jak wiercenie, frezowanie i cięcie pozaosiowe, przy zachowaniu maksymalnej dokładności i niezawodności. Agregaty kruszywa Hiteco przeznaczone są do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i stopów lekkich.

Modele 3D na zamówienie pod adresem info@raveo.cz

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

Firma HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek, które bezproblemowo radzą sobie z obróbką drewna, metali lekkich, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego.

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja aktualności na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedna z najważniejszych imprez targowych skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

 

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę zajmującą się rozwojem, produkcją i testowaniem urządzeń zrobotyzowanych.