THREE ER32-ER25B-ER25 H=100

Agregaty stanowią potężne uzupełnienie zestawów obróbczych. Nadają się do cięcia, rowkowania, wycinania narożników, frezowania od góry i od dołu

Wyświetl menuUkryj menu


THREE ER32-ER25B-ER25 H=100

  • interfejs wrzeciona: HSK63F / HSK63E / ISO30 / ISO30SCM
  • wysokość: 100 mm
  • uchwyt narzędziowy: ER32-ER25B-ER25

Agregaty stanowią potężne uzupełnienie zestawów obróbczych. Zapewniają wydajność wrzeciona i narzędzia w zakresie 13 000 – 15 000 obrotów. Dzięki swojej konstrukcji nadają się do różnego rodzaju prac (cięcie, rowkowanie, wycinanie naroży, podwójne rowkowanie, frezowanie górne i dolne czy też konstrukcja podwójnego narzędzia. spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Model ten współpracuje z HSK63F, osią C SCM i interfejsem 3-PIN.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

Modele 3D na zamówienie pod adresem info@raveo.cz