TILT ER25 H=115

Agregaty Hiteco stanowią potężne wyposażenie zestawów obróbczych, dzięki swojej konstrukcji poszerzają zakres zadań roboczych

Wyświetl menuUkryj menu


TILT ER25 H=115

  • interfejs wrzeciona: HSK63F / HSK63E / ISO30 / ISO30SCM
  • wysokość: 115 mm
  • uchwyt narzędziowy: ER25

Agregaty stanowią potężne uzupełnienie zestawów obróbczych. Zapewniają wydajność wrzeciona i narzędzia w zakresie 13 000 – 15 000 obrotów. Dzięki swojej konstrukcji nadają się do różnego rodzaju prac (cięcie, rowkowanie, wycinanie naroży, podwójne rowkowanie, frezowanie górne i dolne czy też konstrukcja podwójnego narzędzia. spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Model ten współpracuje z HSK63F, osią C SCM i interfejsem 3-PIN.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

Modele 3D na zamówienie pod adresem info@raveo.cz

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, które bez trudu radzą sobie z drewnem, metalami lekkimi, tworzywami sztucznymi lub materiałami kompozytowymi. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja aktualności na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedna z najważniejszych imprez targowych skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę do produkcji, rozwoju i testowania urządzeń zrobotyzowanych.