TWIN H=100

Agregaty stanowią potężne uzupełnienie zestawów obróbczych. Nadają się do cięcia, rowkowania, wycinania narożników, frezowania od góry i od dołu

Wyświetl menuUkryj menu


TWIN H=100

  • interfejs wrzeciona: HSK63F / HSK63E / ISO30 / ISO30SCM
  • wysokość: 100 mm

Agregaty agregatowe służą jako wydajne akcesoria do wrzecion obróbczych. Przeznaczone są do obróbki wysokoobrotowej z prędkościami do 15 000 obr/min. Duża różnorodność konstrukcji umożliwia różne rodzaje operacji roboczych, takie jak cięcie, rowkowanie, wycinanie narożników, podwójne rowkowanie, frezowanie od góry i od dołu lub konstrukcja z podwójnym narzędziem. Pełną ofertę i szczegółowe informacje znajdziesz tutaj. Model ten współpracuje z HSK63F, SCM z osią C i interfejsem 3-PIN.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

HITECO – zaawansowane technologicznie komponenty

HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, które płynnie przetwarzają drewno, metale lekkie, tworzywa sztuczne lub materiały kompozytowe. Dzięki ponad 30-letniej tradycji firma działa na rynkach światowych i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

 

HITECO – zaawansowane technologicznie komponenty

Na targach w Norymberdze firma HITECO zaprezentowała swoje innowacje technologiczne w dziedzinie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek.

 

 

HITECO – zaawansowane technologicznie komponenty

Firma HITECO zaprezentowała w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w dziedzinie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego.

 

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja innowacji na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedne z najważniejszych targów dla przemysłu drzewnego i obróbki drewna.

 

 

HITECO – współpraca między HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną w celu zbudowania najbardziej zaawansowanej na świecie fabryki do produkcji, rozwoju i testowania urządzeń zrobotyzowanych.