ZMIENIACZ NARZĘDZI 12 POZYCJI PODSTAWA ISO 30

Zmieniacz narzędzi ISO30 z 12 pozycjami

Wyświetl menuUkryj menu


ZMIENIACZ NARZĘDZI 12 POZYCJI PODSTAWA ISO 30

  • pojemność: 12 stanowisk
  • Interfejs: ISO30
  • przygotowanie silnika

Zmieniacze narzędzi HITECO należą do najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku. Akcesoria włoskiej marki HITECO, takie jak zmieniacze narzędzi, wyróżniają się przede wszystkim wysoką wydajnością, momentem obrotowym, bezproblemowym montażem i wysokim poziomem niezawodności. W menu znajdują się zmieniacze narzędzi z interfejsami ISO30 i HSK63F. Niektóre typy można również kupić jako kompletny zestaw wraz z silnikiem i serwonapędem.

 

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

Firma HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek, które bezproblemowo radzą sobie z obróbką drewna, metali lekkich, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego.

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja aktualności na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedne z najważniejszych targów skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

 

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę zajmującą się rozwojem, produkcją i testowaniem urządzeń zrobotyzowanych.