Uchwyt narzędziowy ISO30-ER32

Uchwyt narzędziowy ISO30 służy do mocowania narzędzia i mocowania go do wrzeciona

Wyświetl menuUkryj menu


Uchwyt narzędziowy ISO30-ER32

  • wykonanie: ISO30-ER32
  • opcjonalna konstrukcja: HSK63F-ER32
  • Gwint: M40 x 1,5 DX
Asortyment oprawek narzędziowych HITECO został zaprojektowany tak, aby spełniać wymagania dotyczące kompatybilności ze wszystkimi wrzecionami z automatyczną wymianą narzędzi. Akcesoria, podobnie jak samo elektrowrzeciono, wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i prostym montażem. Oprawki narzędziowe są również dostępne w wariantach specyfikacji HSK63F-ER32 lub ISO30-ER32.
Wymiary:

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

Firma HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek, które bezproblemowo radzą sobie z obróbką drewna, metali lekkich, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego.

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja nowości na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedne z najważniejszych targów skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

 

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę zajmującą się rozwojem, produkcją i testowaniem urządzeń zrobotyzowanych.