ORBITAL JQX 85

Głowice obróbcze serii High Speed ​​ORBITAL J są produkowane z dodatkową konfiguracją 5 osi, zarówno w kierunku przechowywania w poziomie, jak i w pionie

Wyświetl menuUkryj menu


ORBITAL JQX 85

  • moc: 8,5 kW
  • prędkość wyjściowa: 24 000 obr./min
  • interfejs wrzeciona: HSK63F
  • kąt łożyska wrzeciona: 50°

Głowice obróbcze serii ORBITAL J produkowane są z dodatkową konfiguracją 5 osi, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Można także wybrać blokadę mechaniczną, zarówno dla 4., jak i 5. osi. Głowice te dostępne są z kątem wrzeciona 50° i dostępne są w mocach od 5 – 11 kW, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie bardzo dużej prędkości wyjściowej (12 000 – 24 000 obr/min). Interfejs narzędzia wrzeciona to HSK 63F. Głowice obróbcze nadają się do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium, kamienia i metalu.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

 

Specyfikacja techniczna
B AXIS C AXIS
Servomotor Yaskawa Yaskawa
Servomotor power 0.4 kW 0.4 kW
Servomotor encoder Absolute Absolute
Gearbox Harmonic Drive Harmonic Drive
Max. continuous torque 320 Nm 320 Nm
Peak torque 570 Nm 570 Nm
Max axis rotation ± 185° ± 320°
Mechanical brakes of axes No No
Max positioning speed 7000°/‘ 7000°/‘
Max work speed 4000°/‘ 4000°/‘
Axes positioning precision 1 arcmin 1 arcmin
Weight 55 kg
Electrospindle QX-2 8,5/12 24 63 F NC

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, które bez trudu radzą sobie z drewnem, metalami lekkimi, tworzywami sztucznymi lub materiałami kompozytowymi. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja nowości na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedne z najważniejszych targów skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

 

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę do produkcji, rozwoju i testowania urządzeń zrobotyzowanych.