TILT HPX 100

Głowice obróbcze serii TILT H są produkowane z dodatkową konfiguracją 5. osi zarówno w poziomym, jak i pionowym kierunku przechowywania

Wyświetl menuUkryj menu


TILT HPX 100

  • moc: 10 kW
  • prędkość wyjściowa: 24 000 obr./min
  • interfejs wrzeciona: HSK 63F
  • kąt mocowania wrzeciona: 90°

Głowice obróbcze serii TILT H są produkowane z dodatkową konfiguracją piątej osi zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Można także wybrać blokadę mechaniczną, zarówno dla 4., jak i 5. osi. Te głowice obróbcze są dostępne z mocowaniem wrzeciona pod kątem 90° i są dostępne w wersjach o mocy 10–20 kW, co pozwala na uzyskanie bardzo dużej prędkości wyjściowej (24 000 obr./min). Interfejs narzędzia wrzeciona to HSK 63F – HSK 63A. Głowice obróbcze nadają się do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium, kamienia i metalu.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
B AXIS C AXIS
Servomotor Yaskawa Yaskawa
Servomotor power 0.4 kW 0.4 kW
Servomotor encoder Absolute Absolute
Gearbox Harmonic Drive Harmonic Drive
Max. continuous torque 380 Nm 460 Nm
Peak torque 570 Nm 980 Nm
Max axis rotation ± 135° ± 320°
Mechanical brakes of axes Yes (TORX) Yes (TTS)
Max positioning speed 6100°/‘ 9300°/‘
Max work speed 3700°/‘ 5600°/‘
Axes positioning speed 1 arcmin 1 arcmin
Weight 120 kg
Electrospindle PX-2 10/7 24 63F NC

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji komponentów do wysokowydajnych obrabiarek, które bez trudu radzą sobie z drewnem, metalami lekkimi, tworzywami sztucznymi lub materiałami kompozytowymi. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja nowości na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedne z najważniejszych targów skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

 

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę do produkcji, rozwoju i testowania urządzeń zrobotyzowanych.