TILT K-PLUS HX 120

Głowice obróbcze serii TILT K są produkowane z dodatkową konfiguracją 5. osi zarówno w poziomym, jak i pionowym kierunku przechowywania

Wyświetl menuUkryj menu


TILT K-PLUS HX 120

  • moc: 12 kW
  • prędkość wyjściowa: 24 000 obr./min
  • interfejs wrzeciona: HSK 63F
  • kąt łożyska wrzeciona: 90°

Głowice obróbcze serii TILT K Plus produkowane są z dodatkową konfiguracją 5 osi, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Można także wybrać blokadę mechaniczną, zarówno dla 4., jak i 5. osi. Głowice te dostępne są w położeniu wrzeciona 90° i dostępne są w mocach od 12 – 15 kW, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie bardzo dużej prędkości wyjściowej (24 000 obr/min). Interfejs narzędzia wrzeciona to HSK 63F. Głowice obróbcze nadają się do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, aluminium, kamienia i metalu.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

 

 

Modele 3D na życzenie pod adresem info@raveo.cz