Uchwyt na narzędzia do przechowywania ISO30

Uchwyt do przechowywania uchwytów narzędziowych ISO30 jest odpowiedni zarówno dla wrzecion z ręczną, jak i automatyczną zmianą narzędzi

Wyświetl menuUkryj menu


Uchwyt na narzędzia do przechowywania ISO30

  • wersja: dla ISO30
  • opcjonalna konstrukcja: dla HSK63F

Palec narzędziowy, czyli uchwyt do przechowywania narzędzi HITECO, został zaprojektowany w taki sposób, aby swoim kształtem odpowiadał danemu uchwytowi narzędziowemu i tym samym umożliwiał jego automatyczne wyjmowanie i przestawianie bez żadnych problemów. Wszystkie akcesoria, jak i samo elektrowrzeciono wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i prostym montażem. Oferowane uchwyty magazynowe dostępne są w wariantach do uchwytów narzędziowych typu HSK63A, HSK63F lub ISO30.

 

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

Firma HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek, które bezproblemowo radzą sobie z obróbką drewna, metali lekkich, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych. Firma z ponad 30-letnią tradycją działa na światowych rynkach i jest członkiem międzynarodowej grupy SCM.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało na targach w Norymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresie podzespołów do wysokowydajnych obrabiarek.

 

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego.

 

 

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja nowości na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedne z najważniejszych targów skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę zajmującą się rozwojem, produkcją i testowaniem urządzeń zrobotyzowanych.