Seria HX 3C

Elektrowrzeciono z automatyczną wymianą narzędzia, odpowiednie do obróbki drewna, polimerów i stopów metali lekkich

Wyświetl menuUkryj menu


Seria HX 3C

  • moc: 10-20 kW (S1), 12-22,3 kW (S6)
  • maksymalna prędkość: do 24 000 obr./min
  • moment obrotowy: 9,5-17,8 Nm (S1); 11,1-20,1 Nm (S6)
  • zasilanie: 3x380V
  • chłodzenie: ciecz
  • rodzaj mocowania: HSK 63F/63A (HSK 63A dla modelu 20 kW)

Wrzeciona z automatyczną wymianą narzędzi serii ROBOTECH należą do najlepszych, jakie można dziś znaleźć na rynku. Silniki wrzecionowe włoskiego producenta HITECO wyróżniają się przede wszystkim wysoką wydajnością, momentem obrotowym, bezproblemowym montażem i wysokim poziomem niezawodności. Elektrowrzeciona szczególnie nadają się jako napędy do obrabiarek do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, metalu lub materiałów kompozytowych.

Szeroka sieć dystrybucji firmy to jeden z podstawowych filarów HITECO, jakim jest bycie blisko klienta z dostępnym zespołem wyspecjalizowanych techników na jak najszerszym terytorium. Dzięki temu można zagwarantować niezwykle szybką i profesjonalną reakcję w przypadku porady lub rozwiązania problemu. Innowacyjne rozwiązania, wydajność, silna obsługa klienta i szybkie terminy dostaw są powodem, dla którego nasi klienci osiągają maksymalną możliwą satysfakcję.

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

Firma HITECO koncentruje się na projektowaniu i produkcji kluczy do wysokowydajnych obrabiarek, które są w stanie bezproblemowo pracować przy obróbce drewna, metali lekkich, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych. Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku światowym i członek międzynarodowej grupy SCM.

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO przedstawiło na targach w Nrymberdze swoje innowacje technologiczne w zakresach bezpieczeństwa do wysokowydajnych obriarek.

HITECO – Komponenty wysokiej technologii

HITECO zaprezentowało w Mediolanie swoje innowacje technologiczne w zakresie komponentów do wysokowydajnych obrabiarek ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu drzewnego

HITECO – Holz-Handwerk2018

Prezentacja aktualności na targach Holz-Handwerk 2018 w Norymberdze. To jedna z najważniejszych imprez targowych skupiających się na branży drzewnej i przetwórstwie drewna.

HITECO – Współpraca HITECO i ABB

HITECO i ABB nawiązały współpracę technologiczną, dzięki czemu zbudowały najnowocześniejszą na świecie fabrykę do produkcji, rozwoju i testowania urządzeń zrobotyzowanych.